Program „czyste powietrze” w Białej Podlaskiej i okolicach…

Program „Czyste Powietrze” – Inwestuj w Komfort i Oszczędność z Firma KOPART i Brukcenter.pl

Marzysz o cieplejszym domu i niższych rachunkach za energię? Poznaj Program „Czyste Powietrze”. Jeśli Twój budynek został odebrany przez nadzór budowlany do końca 2013 roku, jesteś jednym krokiem od korzystania z wyjątkowych dotacji!

O Programie: Program „Czyste Powietrze” pozwala na całkowite lub częściowe sfinansowanie inwestycji, takich jak:

  • Docieplenie budynku

  • Wymiana starych okien

  • Wstawienie nowoczesnej pompy ciepła( DAIKIN, Mitsubishi, Panasonic)

  • Montaż instalacji fotowoltaicznej

Wysokość finansowania zależy od dochodu beneficjenta, a może sięgnąć nawet do 136 000 złotych.

Jak się zakwalifikować? Aby skorzystać z programu, wystarczy załatwić zaświadczenie o dochodach na członka rodziny w gminie, do której należy Twój budynek.

Nasza Oferta: Firma KOPART, w ścisłej współpracy z Brukcenter.pl, gwarantuje kompleksową obsługę programu – od wyceny począwszy, na realizacji skończywszy. Przeprowadzamy niezbędne pomiary, audyty energetyczne i zajmujemy się całą administracją – całkowicie bezkosztowo dla Ciebie!

Lokalizacja i Kontakt:

Kopart/Brukcenter

ul. Zagrodowa 75A

21-500 Biała Podlaska

tel: 728 00 11 00

Słowa kluczowe: darmowy prąd, darmowa pompa ciepła, pompa ciepła za darmo, docieplenia budynku za darmo, bezpłatna dotacja, bezzwrotna dotacja na docieplenie i wyposażenie budynku, czyste powietrze, Kodeń, Łosice, Biała Podlaska, Wisznice, Parczew, Radzyń Podlaski, Terespol, Janów Podlaski.

Nie czekaj! Skorzystaj z unikatowej oferty i zadbaj o czystsze powietrze wokół siebie oraz o komfort i oszczędność w Twoim domu.

By |2023-09-27T10:34:08+00:0027 września, 2023|Uncategorized|